Festivalweekend

Dit weekend was ik met 3 vrienden naar een festival geweest. De eerste dag/avond was echt super leuk, ben zelfs voor de eerste keer in mn leven dronken geworden.. Tis slecht ik weet het, maar het was ondertussen wel een soort doel geworden na alle verhalen van vriendinnen. Behalve dat was de sfeer en de muziek ook top.

Maar toen ik snachts niet kon slapen, begon ik aan haar te denken. Vorig jaar was ik ook op dat festival, maar toen was zij er ook bij en maakte dat alles perfect. En wist ik ook dat als mn luchtbed lek zou zijn of ik zou geen droge kleding meer hebben, dat ik altijd bij haar zou mogen aankloppen, maarja, nu was ze er dus niet.
Ik moest dus opeens aan haar denken en ik kreeg zulke lieve appjes van haar, dat ik haar steeds meer begon te missen. Bij alle liedjes die over (onmogelijke) liefde gingen, kreeg ik tranen in mn ogen.. pfff.

De volgende dag was wat minder, maar alsnog steunde ze me via app.

Ja gewoon lief.
24 aug 2014 - meld ongepast verhaal
Weet je zeker dat je dit verhaal wilt rapporteren? Ja | Nee
Profielfoto van Jstar94
Jstar94, vrouw, 30 jaar
   
Log in om een reactie te plaatsen.   vorige volgende