Een mooi meisje

Als iemand anders dan je moeder of vader zegt dat je mooi bent dan is dat het mooiste compliment dat je kunt krijgen. Het is fijn om fijne dingen te horen, dus zie je iets moois zeg dat dan tegen die geen en je maakt z'n dag weer helemaal goed!
Maar wat is mooi? Ik vind mezelf af en toe afschuwlijk lelijk, heb pukkels, m'n haar wil niet of ik heb niks om aan te trekken, niet groot genoegen tieten en geen kont. Mooi? Hoe ik aan m'n mooiheid kom wil ik wel uitleggen.
Vroeger was ik een heeel verlegen meisje, ik durfde de bakker niet eens om een brood te vragen. Maar toen ik naar de middelbare ging wou ik alles anders doen. Ik maakte nieuwe vrienden, kocht kleren die ik echt mooi vond en voelde me zelfverzekerd. Die zelfverzekerdheid maakt iemand mooi. Dus wees trots op je zelf en straal dat uit. Draag waar jij je lekker in voelt en durf te zeggen waar je voor staat.
WTF zit ik te schrijven. Dit heb je vast al 100den keren gehoord. Net als ik. Nu lijkt het net of alles koek en ei was toen ik op de middelbare zat. Nou nee. Ik had vrienden gemaakt bij de populaire mensen, en ik zeg je die kan je niet vertrouwen. Ze willen maar een ding met je delen; leuke dingen. Als je ergens mee zit laten ze je stikken. Ik kon niet meer lachen en ze maakten me niet meer aan het lachen. Ik was 'te moeilijk' en 'droeg niks bij aan het plezier'. Wat ik zie in een vriendschap is een lach en een traan. Maar zij wouden alleen die lach. Jammer want we hebben zoveel lol gehad. Ik heb ze al mijn geheimen vertelt, domme dingen gedaan en nu ben ik ze kwijt. Het gevoel dat er 6 mensen rondlopen die je liever niet meer te wil komen maar ze toch hoord lachen en je ziet ze elke dag omdat ze bij je in klas zitten..maakt me heel ongelukkig. Ik was zo onzeker dat ik alleen zou zijn. Maar gelukkig geef ik niet meteen op, en ik vond nieuwe matties! Hun wil ik bedanken voor hun steun, hun vertrouwen, hun woorden en hun complimenten. Zij hebben me uit m'n dip geholpen en ik kan weer lachen. Hou vol als het moeilijk wordt en be strong, you can do it.

xoxo marryann
01 okt 2009 - meld ongepast verhaal
Weet je zeker dat je dit verhaal wilt rapporteren? Ja | Nee
Profielfoto van MarryAnn
MarryAnn, vrouw, 30 jaar
   
Log in om een reactie te plaatsen.   vorige volgende