Eerste verhaal..
Mhm.. Ik moet maar van mezelf. Ik weet nog geen eens of ik genoeg tijd heb voor dit..
Vandaag was er dus op school een meisje, met een vlinder op haar arm. Ik zal nog eenmalig vertellen wat dit betekent; je tekent een vlinder op je arm, zodat je jezelf niet meer kan snijden. Als je snijd, gaat de vlinder dood. Dus... het ount is dat je zo min mogelijk snijd. Gister ging ze huilend naar huis.. Ik wil wel iets doen, maar ik zou dus echt niet weten wat.
Ik heb belangrijkere zaken aan mijn hoofd.. Ik wil natuurlijk wel overgaan. Ik haat school.. Je zult nu wel denken; Ja.. wie niet?!
Maar ik vind het dus echt vreselijk.. Ik word genegeerd.. Ik ben het stilste meisje van de klas.. Wel een van de slimste, maar niemand boeit dat. Ook de leraren/leraressen zullen mij niet snel iets vragen. Zo leef ik nu al drie jaar. Vol stilte. Het is gelukkig niet het ergste van de hele wereld..
Mam en pap komen laat thuis.. I'm home alone..

Muffinzxx, vrouw, 26 jaar
Log in om een reactie te plaatsen.
vorige
volgende